Księga Gości

chase19@wp.pl Witam. Graliście u nas na weselu 3.09.2011.r w restauracji Retro .Była świetna zabawa, każdy z gości chwalił waszą oprawę muzyczną. Będziemy polecać was dalej .Serdecznie dziękujemy. Pozdrawiamy. Iwona i Norbert .

 adzia.rybarczyk@wp.plWitam!
Dziękujemy za świetną zabawę, super muzyka i wokal. Bardzo nam się podobało jak i zarówno gościom!  Przy następnej okazji i jakiejś imprezie gracie u nas!
pozdrowionka!
Agnieszka Tomasz Kaczmarczyk 06.08.2011r

 od :zoja141@wp.pl ZOSIA Byłam 29.07.2011r. u siostrzenicy na weselu w POLAMIE graliście wspaniale, przede wszystkim nie robiliście dużych przerw tak jak robią inne orkiestry. Jak będę wiedziała, że ktoś chce orkiestrę na wesele to będę Was polecała. Do zobaczenia na następnym weselu

Od:justynabaron81@wp.pl                                                                                                                               Witam!Z tej strony Justyna i Szczepan Baron.Graliście panowie u nas na weselu 11.09.2010r. Chcemy Wam jeszcze raz podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną.My i nasi goście polecamy Wasz zespół innym znajomym.Mamy cichą nadzieje że jeszcze nieraz spotkamy się na jakiejś imprezie prowadzonej przez Wasz zespół.Dziękujemy i przesyłamy pozdrowienia.

Od:  agnieszkakrzem@onet.plWitam
Jeszcze raz bardzo chcielibyśmy wam podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną
naszego wesela i poprawin. My jak i nasi goście byliśmy pod dużym wrażeniem.
Przesyłamy pozdrowienia dla zespołu AVANTI.
Agnieszka i Przemek

Od:  Kinga PiorkowskaWitamy! 4.09.2009 byliśmy gośćmi na weselu gdzie grał właśnie zespół Avanti i jesteśmy niesamowicie zadowoleni z Waszej muzyki. Nasze zdanie podzielają wszyscy goście. Bawiliśmy się fantastycznie. Będziemy polecać wszystkim znajomym. Pozdrawiamy Marzena i Piotr z Fordonu.

 Od:  kinia1610@wp.plWitam, graliście 4.09.2009 daliście czadu!! Wesele udane i goście zadowoleni. Super gracie i naprawdę dobrze się bawiliśmy. Wszystko dobrze poprowadzone i świetnie zagrane/zaśpiewane. Jak będę kiedyś miała wesele w rodzinie / znajomych to też was polecę;) Polecamy wszystkim.A my byliśmy tylko gośćmi Kinga i Karol z Bydgoszczy